share week

SHARE WEEK – CZYLI AUTORZY POLECAJĄ AUTORÓW

Hej, hej! Po troszkę dłuższej przerwie niż zazwyczaj przychodzę znowu z niecodziennym postem, a z czymś wyjątkowym, corocznym i z pewnością cennym. Pewnie twórcy wiedzą o co chodzi, bo akcja zwie się Share Week i rokrocznie organizowana jest przez niezawodnego Andrzeja Tucholskiego od 2012 roku. Akcja rozprzestrzenia się z prędkością światła i co roku przystępuje do niej coraz to więcej autorów.

Wiecie co to oznacza? Że internety mają się dobrze i jednak jest w nich cały czas potencjał, dlatego ja również chciałam uhonorować swoją gwiazdką 3 blogerów, którzy w tym roku mieli wyjątkowy wpływ na moje życie. Autorów, których czytam regularnie i którzy wnoszą w moje życie pewną jakość, którą warto podzielić się dalej.

Wybór jest niesamowicie trudny, co jest oczywiste, bo większość z nas lubi czytać różnych twórców, ale zasady to zasady, trzeba było zawęzić swój wybór i podjąć męską decyzję.

Oto i ona:

#1 Dopracowani

Uwielbiam Magdę, jej luźny styl bycia, pisania i super grafiki. Miałyśmy okazję poznać się na Blogowigilii i od tej pory przyznam się, że zaczęłam czytać Jej niesamowicie wartościowe wypociny regularnie. Jestem fanką sposobu w jaki pisze i to Jej zawdzięczam to, że w końcu nauczyłam się odpoczywać bez wyrzutów sumienia. Zainspirowała mnie do szybkiego załatwiania swoich spraw i obowiązków, a potem do delektowania się i celebrowania odpoczynku. Dla mnie to mega ważne, bo potrafiłam się zajeżdżać i nieefektywnie pracować, a teraz jest już duuużo lepiej. Ponadto jest tam cała masa innych wartościowych treści, szczególnie polecam firmowe case study, gdzie na przykładzie firmy pokazuje jak ją założyć od A do Z i rozwinąć.
..No i mam słabość do Bombura, który jest jednym z najsłodszych czworonogów jakie świat widział.. 😀

#2 Socjopatka

Ta pani nieźle namieszała w blogosferze w tym roku, no i także Ją uwielbiam, już od dawna! To chyba nawet też jeden z tych blogów, które jako pierwsze zaczęłam regularnie czytać. Lubię jej treści skierowane na społeczeństwo i jego problemy, sama mam podobne myślenie i dobrze jest przeczytać takie mądre teksty. Daga zmusza do myślenia, analizy niektórych zachowań, sytuacji i dzięki Niej mam też okazję dzielić się dobrocią, bo jest współorganizatorką akcji „Klasyka dla smyka”, za co wielki szacun! To jeden z tych blogów, na które zawsze wracam z miłą chęcią!
No i się powtórzę, ale mistrzowski wygląd bloga, którego autorką z resztą jest wspomniana wyżej Magda :)

#3 Dominika się wymyka

Bloga Dominiki poznałam stosunkowo niedawno, ale myślę, że jest zdecydowanie wart polecenia, głównie chyba przez to, że dziewczyna robi coś, na co ja nie miałam odwagi w jej wieku i do tej pory mam jakiś opór w sobie, by opuścić moje miejsce zamieszkania na dłużej i spróbować innego życia. Niedawno odważyłam się na swój pierwszy w życiu lot i może być to po części też zasługa  z czytania blogów podróżniczych. Myślę, że nie miałabym tyle odwagi, bo lęk wysokości jest trudny do przezwyciężenia, ale chęć do podróżowania jest znacznie silniejsza i cieszę się, że mogłam to odkryć. Kocham podróże i marzę o dalekich wyprawach, szczególnie o Australii, do której jakiś czas temu autorka się wymknęła i za to pewnie lubię ją czytać. Pokazuje jak wygląda tamtejsze życie, co warto zobaczyć, ale także jakie sytuacje jej się przydarzają. No i dodaje mi odwagi, przyjdzie czas, w którym stwierdzę, że stać mnie na takie podróże i wyjadę gdzieś daleko i też będę robić piękne zdjęcia.. :)

Wybór nie był prosty. Lubię czytać sporo blogów i w wolnych chwilach robię to bardzo chętnie. A przy okazji Share Weeku chciałabym podziękować każdej z trzech wymienionych autorek.. i nie tylko! Reszta wspaniałych blogów, które czytam także zasługuje na podziękowanie! Szczególnie za to, że urozmaicają mi życie swoimi wpisami, że tak wiele się od Was uczę, inspiruję, czasem śmieję, poprawiam sobie humor, czy delektuję pięknymi zdjęciami. Dziękuję za to, że jesteście i nadajecie blogosferze wartość. To prawdziwy skarb, a ja jestem niesamowicie wdzięczna, że też mogę brać w tym wszystkim udział. Bo: ile ludzi poznałam dzięki pisaniu bloga, ile nowych rzeczy wyniosłam i przyswoiłam, to jest bezcenne.

D Z I Ę K U J Ę! <3

Fox

 • http://socjopatka.pl Dagmara | socjopatka.pl

  Oj Lisku! ?

  Dziękuję razy 100! Jak przyjedziesz niebawem do Łodzi to Cię wyściskam za te słowa! ??

  Miłości wiele… ?

  • http://foxintheforest.pl dagafox

   Kochana, a ja Cię również wyciskam, bo mi takiego kopa dałaś jakiego dawno nie miałam ❤❤❤miłość!

 • http://dopracowani.pl/ Magda Ostrowska | Dopracowani

  Jej. Jaka to niespodziewana niespodzianka, no najcudowniej <3 Bardzo, przebardzo mi miło na sercu, że moja misja została doceniona i w końcu ktoś nauczył się dzięki mnie "nicnierobienia". Bombur też z ekscytacji opluł mi komputer, tak bardzo pokochał ciocię Lis, a ja czule wspominam nasze wyczyny przy fontannie czekolady. Tyle wspomnień, tyle wspomnień. L O V Ę <3

  • http://foxintheforest.pl dagafox

   To mi jest miło jak czytam Twe posty! ❤ misja musiała zostać doceniona! Nicnierobienie jest szalenie ważne! Heehe proszę pogłaskać o wyciskać Bomburka od cioci Lis ? o taaak, fontanna czekoladowa na zawsze w sercu! Love!?

 • http://najlepszapora.pl Milena | najlepszapora.pl

  Dagmara znów jak w zeszłym roku pojawia się w poleceniach bardzo często, ale wykonała tyle pracy jeśli o bloga chodzi, że należy jej się to docenienie. Bardzo mnie zaciekawił ostatni blog. Pierwszy raz się z nim spotykam. Z pewnością do nadrobienia. :)

  • http://foxintheforest.pl dagafox

   To prawda, Daga jest mistrzem i tytanem pracy. Wie dziewczyna czego chce i realizuje, dla mnie mega inspiracja:)
   A sprawdź, sprawdź, jeśli lubisz Australię to Ci się spodoba :))

   • http://socjopatka.pl Dagmara | socjopatka.pl

    Oj dziewczynki, uwielbiam Was! :) Ja nie wiem kto to mówi, że bloger blogerowi wilkiem. :)

 • http://fitkola.blogspot.com/ fitkola

  To mega przyjemność znać Panią nr 2 pozablogowo <3.

  • http://socjopatka.pl Dagmara | socjopatka.pl

   Oj, oj, oj! <3

  • http://foxintheforest.pl dagafox

   Wiem co czujesz <3 ??

 • http://www.gabrieladeda.pl Gabriela

  Dwie pierwsze dziewczyny oczywiście już bardzo dobrze znam. :) Trzecią muszę jeszcze poznać. 😀

  • http://foxintheforest.pl dagafox

   Zapraszam w takim razie do zapoznania się :)

 • http://www.wildrocks.pl/ Aleksandra | Wild Rocks

  Dla Magdy z Dopracowani i w moim shareweeku znalazło się miejsce 😉

  • http://foxintheforest.pl dagafox

   I proszę! Nic dziwnego, Magda robi robotę <3 :)