PicsArt_1443555382964

Cześć! bitmoji-570615068Jestem kreatywną duszą zamieszkującą kilka miast. Na co dzień tancerka, poszukiwacza przygód, podróżniczka, studentka, zapalona rowerzystka i fanka wszelakiej aktywności fizycznej.

KOCHAM PODRÓŻE. Jeżdżę, zwiedzam, wypoczywam, gdy tylko pozwalają mi na to fundusze. Pewnie nie raz „zabiorę Cię” na wyjazd..i to na studencką kieszeń.

KIERUJĘ SIĘ ZASADĄ: „Live your life & do what makes you happy!”zawiera się tu moja najważniejsza filozofia, by dobrze przeżyć swoje życie i robić w nim to, co się kocha – TO KLUCZ DO SZCZĘŚCIA I SPEŁNIENIA. Szkoda czasu na rzeczy, które nie sprawiają nam radości.

Na moim blogu prowadzę „Relację z życia rodem„, pokazuję jak żyć na 100%, wykorzystać dobrze każdy dzień i być spełnionym robiąc to, co się lubi. Pojęcie motywacji nie jest mi obce, więc znajdziesz też wpisy związane z rozwojem osobistym, a także bardziej przyziemne sprawy typu moda, czy uroda.

Kiedyś byłam bardzo nieszczęśliwa i smutna, ale zdecydowałam prowadzić szczęśliwe i bezstresowe życie, robić to co kocham i staram się zarażać tym ludzi. Wokół za dużo jest narzekania jak to jest źle i biernego czekania aż coś się zmieni. Jeśli nie zrobisz kroku na przód, zostaniesz w tyle.

Witam Cię i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej. STAY POSITIVE AND BE HAPPY! :))) 

Fox