Niezapomniane urodziny w parku trampolin


Jeśli nie wiesz jak ciekawie, a zarazem szybko i łatwo zorganizować niezapomniane urodziny twojego dziecka, park trampolin wydaje się być idealnym rozwiązaniem.

W pakiecie urodzinowym znajdą się atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Wykwalifikowany instruktor zapozna dzieci z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa oraz poprowadzi gry i zabawy odpowiednie dla danej grupy wiekowej. Park Trampolin Jump Arena. Młodzież doceni możliwość nauczenia się przeróżnych ewolucji i skoków pod czujnym okiem specjalisty, a dla młodszych dzieci sama możliwość biegania i skakania do woli jest gwarancją uśmiechu na ich buzi.
Drobne przekąski znikną ze stołu, gdy tylko zmęczone dzieciaki pojawią się w salce urodzinowej. Idealnym zwieńczeniem imprezy będzie tort urodzinowy, który będzie pretekstem do odśpiewania jubilatowi „Sto lat”. Krótka przerwa pozwoli uczestnikom imprezy złapać oddech oraz zebrać siły na dalszą część zabawy.
A co pozostaje rodzicom? Mogą obserwować swoje szczęśliwe dziecko oraz uwieńczać jego niesamowite powietrzne figury na zdjęciach lub po prostu przyłączyć się do zabawy, co z pewnością najbardziej ucieszy jubilata.
Takie urodziny to gwarantowana rozrywka dla dzieci, która zostanie na długo w ich pamięci. Nie czekaj, skocz na urodziny!

Polecane: obiady i catering Poznań.