Ślub jesienią – dekoracje sal weselnych


Niektórzy narzeczeni preferują uroczystość ślubną na wiosnę lub latem, kiedy przyroda budzi się do życia, jest ciepło, a dni stają się coraz dłuższe i bardziej beztroskie. Inni natomiast decydują się na zawarcie związku małżeńskiego jesienią lub zimą. Wszystko zależy oczywiście od indywidualnych preferencji pary młodej.
Dekoracje sali weselnej na każdą z pór roku oczywiście będą się znacznie różnić. Kurier kwiatowy i kwiaciarnia internetowa Poznań. Wiosną i latem znajdziemy kwiaty najróżniejszych kolorów i w pełnym rozkwicie, a także w bardzo przystępnych cenach. Wiele osób zwraca na to szczególną uwagę. Oczywiście jesienią również możemy zdecydować się na ciekawe kwiaty i odpowiednie kompozycje, mamy tu jednak mniejsze pole do popisu.
Mając na względzie właśnie kwiaty warto przemyśleć bukiety dla każdej druhny, oraz bardziej okazały bukiet dla panny młodej. Jesienne kompozycje mogą być w ciepłych, beżowych barwach, dodatkowo zawierając na przykład złote liście imitujące jesienne pożółkłe liście. Takie bukiety zrobią furorę i będą długo wspominane przez gości weselnych.
Warto także przemyśleć menu. Na jesieni postawmy na potrawy aromatyczne, rozgrzewające i pełne barw. Zupa z dyni, mięsa w sosie grzybowym, czy sezonowe owoce na pewno zasmakują każdemu z gości.

Polecane: szkolenia i kursy florystyczne Poznań.